Občanské sdružení dokořán Rumburk, Krásnolipská ul., Rumburk

Lidé

Všechno, co v posledních letech vzniklo, všechno, co děláme, by nebylo možné bez lidí - lidí, kteří část svého volného času věnují práci pro nás; lidí, kteří nše sdružení podporují svojí službou a kontakty, radou i penězi. Všem - i té spoustě jednotlivců, kteří zde nejsou jmenovaní - patří náš dík.

Partneři

Farní sbor ČCE v Rumburku

Dal první impuls k založení našeho sdružení, protože mu záleželo na tom, aby se po požáru zrekonstruovaný domeček vedle evangelického kostela otevřel pro veřejnost.
Celý projekt podpoříl finančně, což bylo možné i díky sbírkám u nás a v zahraničí, které byly určeny nejen k rekonstrukci kostela a domečku vedle něho, ale i k jeho naplnění životem.

Agentura Pondělí

Je naším hlavním partnerem v realizaci chráněného pracoviště. Zprostředkovává nám klienty, lidi s různými zdravotními handicapy, kteří mají chuť zkusit práci v čajovně, a získat tak i praxi.

Podporují nás

ABX
By no means
Kirchenkreis Soemmerda
Komunitní nadace Euroregionu Labe
Lékárna u Jelena
Michal Hromas
M STUDIO
Město Rumburk
pí. Macháčková
Ministerstvo životního prostředí
Nadace VIA
Nobilis Tilia s.r.o.
Pracovní úřad Děčín
Sdružení Interdata
Státní fond životního prostředí
UNILES a.s.

akce
otevírací doba

středa   16:00 - 22:00

čajové středy

Program není k dispozici.


ostatní akce

Program není k dispozici.


výstavy

Program není k dispozici.


festiválek malého umění
XIII. Festiválek

8.6. 2019 - 10:00

Program:

10-12h CONSONARE: evangelický pozounový sbor (CCE Rumburk) MLADÍ BUBENÍCI: Hudební Akademie Šluknovska BERUŠKY: tanečnice s hůlkami a pompony (DDM Rumburk) ČERTIMLÝN: loutková pohádka pro děti (Rolnička Šluknov) ČIPERKY: tanečnice s hůlkami a pompony (DDM Rumburk) 12-14h JAZZ BAND E. SCHRÖDINGERA: jazzové standardy (Hudební Akademie Šluknovska) SOUTĚŽ: "PECH" TAMIRA DRUM I: společné bubnování (Jablonec) 14-16h ZŠ PASTELKA: dětský pěvecký sbor (Rumburk) SOUTĚŽ: "PECH" LILA ROSA: romské tance (Krásná Lípa) TAMIRA DRUM II: společné bubnování (Jablonec) 16-18h SOUTĚŽ: "PECH" TANEC SE PSY I: ukázka výcviku (Krásná Lípa) PLUJEM: indie-alternative (Rumburk) 18-20h TANEC SE PSY II: ukázka tance (Krásná Lípa) JOSEF KANTA: kytara a zpěv (Rumburk) ZDENĚK STANĚK: písničkář (Velký Šenov) 20-22h ACKERMAN / KRATOCHVÍL / ZANGI: jazz, blues (Oleška u Děčína/ Praha) DABING STREET: divadelní dialog (Hraničář Rumburk) JAM SESSION: tradiční slet hudebníků