Občanské sdružení dokořán Rumburk, Krásnolipská ul., Rumburk

Lidé

Všechno, co v posledních letech vzniklo, všechno, co děláme, by nebylo možné bez lidí - lidí, kteří část svého volného času věnují práci pro nás; lidí, kteří nše sdružení podporují svojí službou a kontakty, radou i penězi. Všem - i té spoustě jednotlivců, kteří zde nejsou jmenovaní - patří náš dík.

Partneři

Farní sbor ČCE v Rumburku

Dal první impuls k založení našeho sdružení, protože mu záleželo na tom, aby se po požáru zrekonstruovaný domeček vedle evangelického kostela otevřel pro veřejnost.
Celý projekt podpoříl finančně, což bylo možné i díky sbírkám u nás a v zahraničí, které byly určeny nejen k rekonstrukci kostela a domečku vedle něho, ale i k jeho naplnění životem.

Agentura Pondělí

Je naším hlavním partnerem v realizaci chráněného pracoviště. Zprostředkovává nám klienty, lidi s různými zdravotními handicapy, kteří mají chuť zkusit práci v čajovně, a získat tak i praxi.

Podporují nás

ABX
By no means
Kirchenkreis Soemmerda
Komunitní nadace Euroregionu Labe
Lékárna u Jelena
Michal Hromas
M STUDIO
Město Rumburk
pí. Macháčková
Ministerstvo životního prostředí
Nadace VIA
Nobilis Tilia s.r.o.
Pracovní úřad Děčín
Sdružení Interdata
Státní fond životního prostředí
UNILES a.s.

akce
otevírací doba

středa   16:00 - 22:00

čajové středy
Stanislav Barek - koncert v rámci cyklu Kytara napříč žánry

25.4.2018 19:00


Rumburský rodák Stanislav Barek koncertuje a učí hru na kytaru u nás i v zahraničí. Účinkuje ve skupinách Njorek, Arionas s Marthou Elefteriadu, v duu s Adibem Ghalim a Shahabem Tolouie, s houslistou České filharmonie Viktorem Mazáčkem a od roku 2011 vystupuje také sólově. Své první profilové album Minimální naděje vydal v roce 2012. Je hlavním dramaturgem a ředitelem festivalu Kytara napříč žánry, který založil v roce 1998.


ostatní akce

Program není k dispozici.


výstavy

Program není k dispozici.


festiválek malého umění
Festiválek malého umění - XII. ročník

9.6. 2018


Dvanáctý ročník festiválku malého umění se uskuteční v sobotu 9. června. Program pro Vás již připravujeme. Brzy se dozvíte jaké kapely či divadelní uskupení nám již potvrdily účast.