Občanské sdružení dokořán Rumburk, Krásnolipská ul., Rumburk

Pojďte prožít noc venku

21.11. 2015 od 17:00 - sobota

NOC VENKU

Vezměte si spacák a karimatku a pojďte prožít „Noc venku“. Cílem akce je seznámit veřejnost s problematikou bezdomovectví. Akce byla založena před lety v Anglii skupinkou studentů, kterým nebyl lhostejný osud lidí bez domova. V Čechách se letos uskutečňuje v 18 městech. Součástí akce je vystoupení skupiny Pepek a Námořník v čajovně. Po koncertě možná jam session, nástroje s sebou. Vstupenkou jsou trvanlivé potraviny, které budou použity na podporu lidí bez domova. Při nepříznivém počasí lze přespat v kostele. Pořádá Farní sbor ČCE v Rumburku a CEDR – komunitní centrum o. s. provozovatel azylového domu v Rumburku. (www.nocvenku.cz).

NOC VENKU

akce
otevírací doba

středa   16:00 - 22:00

čajové středy
Převánoční linoryt

14.12.2019 9:30-12:30

Přijďte si vyrobit pohlednici, přání, péefko či razítko na jmenovku nebo na balicí papír a naladit se na nejhezčí svátky roku. Přihlášky zasílejte do 10. 12. na email emekeart@centrum.cz. Počet míst omezen. Cena 400 Kč. (www.emekeart.com )

Advent na Kopečku

14.12.2019 14:00

Tradiční předvánoční akce pro celou rodinu, která vás zaručeně naladí na Vánoce. Vánoční minitrhy s místními výrobky jsou ideálním místem pro pořízení dárků. Letos se můžete těšit také na výstavu výtvarných prací žáků ZŠ Pastelka a na vystoupení dětského pěveckého sboru Pastelka pod vedením Veroniky Matysové.

Pepek a Námořník (koncert)

14.12.2019 19:00

Pepek a Námořník (koncert) Stálice na kopečkovské scéně. Originální indie – folk z Litoměřic. http://www.pepekanamornik.cz/


ostatní akce

Program není k dispozici.


výstavy

Program není k dispozici.


festiválek malého umění

Program není k dispozici.